Zákaznická podpora:605189464chci@nakute.cz

Matthew Walker: Proč spíme

Kód: 161
Sleva 40 % z uvedené ceny s kódem "proradost"
399 Kč
Skladem

Kniha, která vám odhalí sílu spánku a snění. A pomůže odstranit různé špatné návyky a další překážky, které brání kvalitnímu spánku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha předního světového neurovědce Matthewa Walkera odkrývá nejnovější poznatky z výzkumu spánku a ukazuje, že evoluce nás touto bezbrannou a neproduktivní fází denního rytmu nevybavila náhodou. Díky převratnému rozvoji a dostupnosti zobrazovacích metod dokáže věda poprvé v historii zodpovědět, proč vůbec spíme, jak spánek prospívá našemu tělu a mozku a proč má neřešená dlouhodobá spánková deprivace tak ničivé následky pro naše zdraví.

Walker fascinujícím způsobem objasňuje vliv spánku na logické rozhodování, učení a paměť, na seřizování našich emocí a imunitní systém, ale i metabolismus a chuť k jídlu. A přesvědčivě dokládá, že chronický nedostatek kvalitního spánku nás může nejen mnoha různými způsoby zabít, ale také ovlivnit rozhodování a chování celé společnosti.

Seznamte se i vy s posledními vědeckými objevy, díky nimž pochopíte, jaký elixír zdraví, štěstí i moudrosti ve svých životech (a postelích) máme. V knize najdete i rady, jak odstranit různé špatné návyky a další překážky, které brání kvalitnímu spánku vás i vašich blízkých.

Kniha byla přeložená do více jak 30 jazyků a již teď mění životy jednotlivců i celých společností.

ázev původní knihy: Why We Sleep: Unlocking the Power of Sleep and Dreams
Překladatel: Filip Drlík
Edice: Melvil: Pod povrchem
Počet stránek: 416
Počet ilustrací: 17
Vazba: Měkká
Barevnost: Černobílá
ISBN: 978-80-7555-122-1
Formát: 143 × 215 mm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.